Acest site utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată.
CLASAMENT 2017

Editia a IX-a 25 Aug 2021 - 28 Aug 2021

  INSCRIERE ONLINE

Alegeti limba

CLASAMENT 2017

Jr. IV Fem / WU12

Loc Echipa MJ MC ME MP GM GP +/- P

1. CSM Bucuresti 7 7 6 0 158 51 107 21

2. CSS Tg. Secuiesc 7 5 1 1 137 88 49 16

3. ACS Transilvania 7 4 2 1 96 64 32 14

4. ACS Axiopolis Cernavodă 7 4 1 2 108 73 35 13  

5. CSS Caracal 7 3 0 4 73 87 -14 9

6. HC Golden Kids Brașov 7 2 0 5 46 99 - 53 6

7. CSS1 Constanța 7 1 0 6 67 110 - 43 3

8. CSS Sf. Gheorghe 7 0 0 7 41 154 - 113 0

 

Marcator cel mai bun: Sasu Ana Maria - ACS  Axiopolis Cernavoda

Cel mai bun port: Roata Raisa - CSM  Bucuresti

Cel mai bun jucator: Ciobotariu Alexandra - ACS  Transilvania Brasov

 

 

Jr.IV Mas / MU12

Loc Echipa MJ MC ME MP GM GP +/- P

1. CSM Bucuresti 7 7 0 0 208 72 136 21

2. ACS Transilvania 7 6 0 1 124 79 45 18

3.          ACS Piticu Fetesti                 7         5         0          2         115      106          9          15 

4.          HC Minaur1 Baia Mare       7         4         0          3         111      110            1          12

5.          HC Minaur2 Baia Mare       7         2         1          4           88      102        - 14          7

6.          ACS Axiopolis Cernavoda   7         2         1          4           78      127         - 49         7

7.          DSCL Caracal                        7         1         0         6            67      107         - 40         3

8.          LPS Brasov *                         7         0         0         7            38      118         - 80         0

 

Cel mai bun marcator:  Dincu Liviu - ACS Piticu Fetesti

Cel mai bun portar:  Zaharia Teodor - ACS Transilvania Brasov

Cel mai bun jucator:  Oancea Bogdan - CSM Bucuresti

 

Minihandbal fete/WU10

Locul I

ACS Transilvania

CSS Caracal

ASC Corona Brasov

ASC Corona Brasov 2

 

Minihandbal baieti/MU10

Locul I

ACS Transilvania

DSCL Sport Caracal

Fortuna Chisinau

Fortuna Chisinau 2

    

********************************************************************************************************* 

 

Jr.I Fem/ WU18


Loc   Echipa                                     MJ      MC     ME      MP       GM        GP         +/-          P
 
1.      CSM Bucuresti                            6        6         0         0        206        132         74          18
2.      Lot National Cadete RO             6         5         0         1        208        147         61         15
3.      ACS Transilvania Brasov            6        3         1          2        163        168         -5          10
4.      CSM Ploiesti                                6         3        0          3        169        157          12            9
5.      CSS Dinamo Brasov                   6         2         0         4         124        164        -40          6
6.      Kumanovo Macedonia              6         1         0         5         112         151        -39         3
7.      HCM Craiova                               6        0         1         5         115         157        -42         1
 

Cel mai bun marcator: Andreea Marinasi - HCM  Craiova
Cel mai bun portar: Alexandra Perianu - Lot National Cadete Romania
Cel mai bun jucator: Bianca Marin - CSM Bucuresti
 


Jr.II Fem/ WU16


Loc  Echipa                                       MJ      MC     ME      MP       GM        GP          +/-        P
 
1.      ACS Transilvania Brasov           5         5         0         0         144         101          43        15
2.      CSM Bucuresti                          5          3         1         2        102            91          11         10
3.      ASC Corona Brasov                  5          3         0         2        135          101         24          9
4.      HCM Craiova                             5          2          1         2        103        100            3          7
5.      CSS Dinamo Brasov                  5          1          0         4        104        136         -32         3
6.      CSS1 Ploiesti                              5          0          0         5          67        108         -41        0

Cel mai bun marcator: Georgiana Adelina Olaru - ACS  Transilvania Brasov
Cel mai bun portar: Raluca Sandulache - CSM Bucuresti
Cel mai bun jucator: Georgiana Adelina Olaru - ACS Transilvania Brasov



Jr.III Fem/ WU14


Loc  Echipa                                     MJ      MC     ME      MP        +/-       P
1.     CSM Bucuresti                           9        9         0         0                      27
2.     OK Sport Onesti                        9         8         0         1                      24
3.     LPS Iasi                                       9         7         0         2                      21
4.     LPS Vaslui                                   9         6         0         3                      18
5.     ACS Transilvania Brasov          9          5         0         4                      15
6.     CSM Ploiesti                               9          4         0         5                     12
7.     Academia Alusevski Skopje     9         3         0         6                        9
8.     CSS Sf. Gheorghe                      9          2         0         7                        6
9.     CSO Tricolorul Breaza              9          1         0         8                        3
10    ACS Piticu Fetesti                      9          0         0         9                        0
 
Cel mai bun marcator: Diana Petrea - ACS  Transilvania Brasov
Cel mai bun portar: Monica Dumitrache - CSM Bucuresti
Cel mai bun jucator: Julia Ciuca - CSM Bucuresti


Jr.I Mas/ MU18

Loc  Echipa                                     MJ      MC     ME      MP        +/-       P
1.      Fortuna Chisinau                      5         4         0         1                     15
2.      CSS Dinamo Brasov                 5         3          0         2                      9   
3.      CSS Sighisoara                          5         2          0         3                     6
4.      LPS Brasov                                5         1          0         4                     3
5.      CSO Tricolorul Breaza             5         0          0         5                      0
6.      CNOT Brasov*                          5         5          0         0                     0
 
Cel mai bun marcator: Igor Hodus Ilcovici - Fortuna Chisinau
Cel mai bun portar: Andrei Grifcenco - Fortuna chisinau
Cel mai bun jucator: Igor Hodus Ilcovici - Fortuna Chisinau
 
 

Jr.II Mas/ MU16

Loc  Echipa                                     MJ      MC     ME      MP          +/-       P
1.     Minaur Baia Mare                      6         6          0        0            48        18
2.     CSS Dinamo Brasov                  6         4          0        2            12        12
3.     ACS Romanati 1                        6         4          0         2            18        12
4.     CS Olimpic Mizil                         6         2          0         4            10          6
5.     CSO Tricolorul Breaza                6         1          0         5           -72         3
6.     ACS Romanati 2                          6         1         0         5            -47        3
 
Cel mai bun marcator: Catalin Costache - CS  Olimpic Mizil
Cel mai bun portar: Alin Bucur - ACS Romanati Caracal
Cel mai bun jucator: Rares Pop - HCM Minaur Baia Mare


Jr.III Mas/ MU14

Loc  Echipa                                     MJ      MC     ME      MP        +/-       P
1.      CSM Ploiesti                            6        5         0         1                      15
2.      LPS Iasi                                    6        4         0         2                      12
3.      CS Brazi                                     6        4          0         2                       9 
4.      CSS Medgidia                            6        3         0         3                       9
5.      LPS Roman                                6        2         0         4                       6
6.      LPS Brasov                                6         0         0         6                      0

Cel mai bun marcator: Alexandru Ghita - CSM Ploiesti
Cel mai bun portar: Andrei Girtan - LPS Iasi
Cel mai bun jucator: Alexandru Ghita - CSM Ploisti